מדיניות משלוח

מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים

המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל, המוגדרים בתקנון המשלוחים (למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע ומולם יעשה התיאום לדרך הגעת המוצר טלפונית).מחירי משלוח ומועדי אספקה מוגדרים בתקנון המשלוחים.

הודעת האישור לאחר ההזמנה אינה מחייבת את החברה או הספק לספק את ההזמנה , הודעת האישור מעידה שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת בלבד ולא תהווה אישור לקבלת המוצר או לתשלום עבור המוצר או אישור לכל דבר. רק לאחר קבלת האישור מחברת האשראי על ביצוע התשלום וחיוב העסקה תהיה החברה אחראית לספק את המוצר שחוייב.

מועדי אספקת המשלוח יחושבו החל מרגע קבלת האישור על ידי חברת האשראי ובמידה ואין אישור החברה רשאית לבטל את העסקה.


אספקת המוצרים תעשה באמצעות חברת משלוחים איתה אנו עובדים תהיה בהתאם לתנאי האספקה הנהוגים שם. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר וכד'), החברה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. החברה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.

המשלוח באמצעות שליח יבוצע תוך 3-5  ימי עסקים (א'-ה' למעט ערבי חג ומועדים) במידה והמוצר במלאי ומרגע אישור ההזמנה. במידה ובוצעה הזמנה מיוחדת, המשלוח יבוצע תוך 5-21 ימי עסקים. החברה או מי מטעמה לא ישאו באחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם כדוגמת: שביתות, השבתות, מלחמות, תקלות במערכות המחשוב\טלפונים\תקשורת, פעולות איבה או כוח עליון כגון מלחמה\רעידת אדמה וכו'. במקרים אלו החברה תיצור קשר עם הלקוח להסדר המשלוח.

אפשרות איסוף עצמי
*  איסוף עצמי מפתח תקווה בתיאום מראש רק לאחר שקיבלתם הודעה שהמשלוח מוכן